Tietojenkäsittelytieteen Seura ry

Hallitus

Tietojenkäsittelytieteen Seuran hallitus

Hallitus 2019

Tehtävä Nimi Sähköposti
Puheenjohtaja Mikko Koivisto puheenjohtaja(at)tkts.fi
Varapuheenjohtaja Antti Airola antti.airola(at)utu.fi
Sihteeri, webmaster Henry Joutsijoki sihteeri(at)tkts.fi
Rahastonhoitaja Ilkka Jormanainen ilkka.jormanainen(at)uef.fi
Jäsen Tomi Janhunen tomi.janhunen(at)aalto.fi
Jäsen Pekka Abrahamson pekka.abrahamsson(a)jyu.fi
Jäsen Netta Iivari netta.iivari(at)oulu.fi
Jäsen Kristian Nybom kristian.nybom(at)abo.fi
Jäsen Outi Sievi-Korte outi.sievi-korte(at)tut.fi
Jäsen Timo Mantere timo.mantere(at)uva.fi